Officiell rallylydnad - Dubbla starter - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Amanda Bjelkelöv Tullarbackens Lilac SBKs Stockholmsavd. 100p Max Australian kelpie Eye
2. Carina Byström Searover Zoya´s Dolly Avesta Hundungdom 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
3. Sophie Albertsson Lönnerbergas Saturday Night Special Kalmar BK 98p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Eva Sjöhed Tage Vällingby BK 96p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
4. Erika Nilsson Annual´s Twilight Time Botkyrka BK 96p Kvalificerande Labrador retriever Eye
4. Ann-Marie Engström Gosbäckens Tindra Pascal Visby BK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Malin Malmberg Keengreens Ila Tyresö Hundungdom 96p Kvalificerande Border collie Eye
8. Åsa Ronström Soraya´s Princess Eira Visby BK 95p Kvalificerande Pudel mellan Eye
8. Anita Weinius Thorsvi Ardmore Lidingö BK 95p Kvalificerande Labrador retriever Eye
8. Evelina Narstedt Karlsson Lindatorps Quattro Stockholms Kennelklubb 95p Kvalificerande Papillon Eye
11. Anna-Karin Norlander First Axelle Captain Phoebus Falu BK 94p Kvalificerande Briard Eye
11. Therese Jakobsson Dino Kungsörs BHK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Lena Stridsman Persson Star Havanais Foxy Loxy Västerås Kennelklubb 94p Kvalificerande Bichon havanais Eye
14. Lena Lindbäck Saltisgårdens Sol Index Stockholms Södra BK 93p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
14. Birgitta Åhman Shellrick´s Pearl Diver Uppsala Brukshundklubb 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
14. Anna-Mia Jonsson Chaska Katrineholms BK 93p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Malin Bonell Hoståmyrens Isa Roslagens BK 93p Kvalificerande Labrador retriever Eye
14. Annika Vinblad Hornlakes Venturous Boy Visby BK 93p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
14. Malin Malmberg Sunny-hill´s Night Fall Tyresö Hundungdom 93p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
20. Sara Helén Callahorn´s Zome Zilver Color SBKs Stockholmsavd. 92p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
20. Sussi Broman Forsfararens Rota Haninge BK 92p Kvalificerande Pudel mellan Eye
22. Emma Fredriksson Hilfies Jaguar Stockholms Kennelklubb 89p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
22. Carina Byström Hollivera´s What A Thrill Avesta Hundungdom 89p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
22. Gabriella Fransson Jämtesjöns Tara Av Blessan Skarpnäck Hundungdom 89p Kvalificerande Labrador retriever Eye
25. Rosalie Nilsson Gårdslöten´s Rhythm Of Love Stockholms Södra BK 88p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
26. Maria Kättström Ruffle´s Jump For Joy Knivsta BK 87p Kvalificerande Pudel stor Eye
27. Monika Ekberg Wermlandias Galadriel Mora BK 86p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
27. Anna Julin Troya Väsby BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
27. Anne-Marie Folkesson Engström Busligans Banana Split Stockholms Södra BK 86p Kvalificerande Australian kelpie Eye
30. Frida Hallgren Aktiviva´s Hertta Di Matti Uppsala Hundungdom 85p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
30. Fanny Öman Holley Uppsala Hundvänners LKK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
32. Katarina Lundgren Miss Magoo´s Beda Södra Gotlands BK 83p Kvalificerande Australian kelpie Eye
33. Jenny Ohlsson Li Line´s Irresistible Ivy Nynäshamns BK 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
34. Elinor Gustafsson Solarwes Barco Uppsala Hundungdom 73p Gos d´atura catalá Eye
35. Nenette Bergendorff Billabergets Lizzi Väsby BK 72p Labrador retriever Eye
35. Eva Kristiansson Wow Lixoms One Lone Wolf Bro-Håbo BK 72p Australian shepherd Eye
37. Rebecca Martis Skogsletta´s C C Lennox Kungsörs BHK 70p Tax Eye
38. Sandra Henriksson Viljanshof Våreld Af Norden Södra Gotlands BK 69p Leonberger Eye
39. Angelica Andersson Working Mates Beast In Show Svenska Prazský krysarík klubben 68p Prazský krysarík Eye
39. Amanda Liljekvist Andrummets Forsslända Östergötlands Kennelklubb 68p Nova scotia duck tolling retriever Eye
41. Anne Erlandsson Never Stop ´s Popcorn Norrtälje lokala Kennelklubb 64p Labrador retriever Eye
41. Therese Munthe Tullarbackens Kenny Starfighter SBKs Stockholmsavd. 64p Australian kelpie Eye
43. Eva Stattin Mega Terra Mr Alonzo Vällingby BK 62p Lagotto romagnolo Eye
44. Eva Gisslander Slåboda´s Honky Tonk Angel Södra Gotlands BK 24p Samojedhund Eye
  Sandra Eriksson Yamazakura´s Oliver Stockholms Kennelklubb Disk. Shiba
  Marloes Fransen Working Mates Finders Keepers SBKs Stockholmsavd. Disk. Australian cattledog
  Frida Wiklund Arbetsviljans Vitlav Stockholms Södra BK Disk. Nova scotia duck tolling retriever