Officiell rallylydnad - Dubbla starter - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning D)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning D)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Josefin Berglind Broudie´s Great Line Of Glory Eskilstuna hunddressyrklubb 100p Max Shetland sheepdog Eye
2. Marie Blomfeldt Ullbitens Simon Tierp BK 96p Kvalificerande Border collie Eye
2. Sara Schill Stjernborgens Kira Väsby BK 96p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Hanna Markusson Molly Heby BK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Ditte Lind Coola Cox Lovely Xmas Botkyrka BK 93p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
5. Jessica Benerbäck Java Fagersta BK 93p Kvalificerande Border collie Eye
5. Stina Yron Lund SE VCH Tans & Tins Bowl Of Beauty Cocker Spanielklubben 93p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
5. Anna Lundén Stand Ups Nithendo Borlänge Brukshundklubb 93p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
9. Linda Helin Working Mates Dingos R So Yesterday Vallentuna BK 92p Kvalificerande Australian cattledog Eye
10. Frida Binette Somollis Poppy Mälarö BK 90p Kvalificerande Border collie Eye
10. Maria Lindgren Flidaris Arctic Cowgirl Degerfors BK 90p Kvalificerande Welsh corgi cardigan Eye
12. Sanna henriksson Merry Cocktails Mirage Roslagens Hundungdom 88p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
12. Marie Ekberg Colas Ragna Katrineholms BK 88p Kvalificerande Labrador retriever Eye
12. Josefin Berglind Fieldbay Easter Cake Eskilstuna hunddressyrklubb 88p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
15. marita modin Pussentorpet Liquorice Powder Mälarö BK 86p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
16. Johan Eklund Söklustens Black Forest Cake Flatcoated retrieverklubben Östra 82p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
16. Helena Mamrelund Hedda Sveriges Hundungdom 82p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Viola Karlsson Sweet N´ Sour´s Accelerate Nacka BK 80p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
18. Anna Thunman Silfverblad Bullybliss Bumble Bee Nyköpings BK 80p Kvalificerande Fransk bulldogg Eye
18. Linda Helin Nejmes Dooouble Dare Me Vallentuna BK 80p Kvalificerande Prazský krysarík Eye
21. Lotta Jönsson Humleåsens Absorbing Calypso Uppsala Hundvänners LKK 79p Kvalificerande Pudel stor Eye
22. Erika Johansson Kaztuz Dizcoprinsezza Enköpings BK 78p Kvalificerande Rottweiler Eye
22. Susanne Rigestål Eifoszan Dominic Nyköpings BK 78p Kvalificerande Pumi Eye
24. Birgitta Åhman Shellrick´s Piece Of Art Uppsala Brukshundklubb 77p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
25. Monica Heim Högström Kawamos Jack My Cygnus Stockholms Södra BK 70p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
26. Magnhild Löfstedt Mountjoy Scurry Simon Alunda BK 66p Engelsk springer spaniel Eye
27. Lisa Lindberg Rosendal Brainpool´s True Passion Knivsta BK 59p Shetland sheepdog Eye
  Åsa Norberg Mirathis Simply Red Specialklubben Rhodesian Ridgeback Sverige Disk. Rhodesian ridgeback
  Josefin Berglind Lundecock´s What Ever Eskilstuna hunddressyrklubb Bryter Shetland sheepdog Eye