4 x Mästarrallylydnad Bana C - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare C (eftermiddag))

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare C (eftermiddag))

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Lena Rosén Carmal´s Heroine Querido Olofströms BHK 100p Max Labrador retriever Eye
1. Lisa Grönstedt Wintergold´s Chai Spice Sölvesborgs BHK 100p Max Golden retriever Eye
1. Helen Mårtensson Tazzihandz Lolly Simrishamns BK 100p Max Pudel toy Eye
4. Heléne Adolfsson-Rehn Seaspirit Crocus Karlshamns BK 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Mona Thorsén Nightrunner´s Beauty SBK Göteborgsavd. 99p Kvalificerande Tervueren Eye
4. Sandra Nilsson Gardenia Garden´s Nougat Sjöbo BK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Linda Hellborg Crofter Holding´s Fuego Rojo Landskrona BK 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Camilla Uhrberg Snowshoe´s I Did It For Love Oskarströms BK 96p Kvalificerande Amerikansk cocker spaniel Eye
8. Gertrud Malm Teddyvail´s Jimmie Justice Lunds BK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Ann Samsioe Arrissa Skanör-Falsterbo BK 96p Kvalificerande Curly coated retriever Eye
11. Jan-Erik (jea) Andersson Ossie Veberöd BHK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. Théresé Olausson Guldruschen´s Flying Girl SBKs Halmstadsavd. 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
11. Cassandra Lis Bernmarkens Danne Af Dacke Alingsås BHK 94p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
14. Ida Lindgren Ziridas Amazing Alva Av Jack Höganäs BHK 93p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
15. Erica Rosendahl Pralinens Sound Of Music Stockholms Södra BK 89p Kvalificerande Schapendoes Eye
16. Gun Zimmer Bitshonafchoiz Höganäs BHK 86p Kvalificerande Laekenois Eye
16. Carina Engkvist Krankesjöns Yellow Diamond Olofströms BHK 86p Kvalificerande Golden retriever Eye
16. Mia Agrell Bergsandens Sir Lancelot Åstorps BK 86p Kvalificerande Labrador retriever Eye
19. Margareta Johansson Quizzical´s Gaia Of Joyce Örkelljunga BK 85p Kvalificerande Tervueren Eye
19. Marie Österberg Fredriksson Grand Lutin Räzor Sjöbo BK 85p Kvalificerande Beauceron Eye
19. Stina Granlund Somollis Dis Trelleborgs BK 85p Kvalificerande Border collie Eye
19. Fredrika pedersen Zarxs Zwettheart Ystads BK 85p Kvalificerande Rottweiler Eye
23. Susanne Svensson Deejasome Ivrig Till Tusen Tollarps BK 82p Kvalificerande Samojedhund Eye
23. Pia Mellberg Team Paparazzi Zwingin´ Zico Ystads BK 82p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
25. Pia Mellberg Brinies Gonzalez El-maestro Ystads BK 81p Kvalificerande Briard Eye
25. Carina Bergenwolf Woodshine´s Min Navajo Sjöbo BK 81p Kvalificerande Tervueren Eye
27. Birgitta Svedin Hjälmsatösens Anja Karlshamns BK 80p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
27. David Minnlycke Hundakärrs Benji SBKs Malmöavd. 80p Kvalificerande Labrador retriever Eye
29. Ann-Catrin Olsson Månhällan´s Le Seul Fils De Lisa Åhus BK 78p Kvalificerande Papillon Eye
30. Helen Rosenqvist Bella Skanör-Falsterbo BK 77p Kvalificerande Rottweiler Eye
31. Anna Nilsson Lebaz Jetty Jewel Lunds BK 76p Kvalificerande Labrador retriever Eye
32. Margaretha Spjuth Glenhaven Royal Flavour SBKs Halmstadsavd. 71p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
33. Margareta Johansson Quizzical´s Zanne Of Gaia Örkelljunga BK 69p Tervueren Eye
34. Birgitta Öberg Rave On Bianca Fauve Mr Rödeby BHK 68p Briard Eye
35. Eva Svanstedt Sjöbygårdens Ninja SBK Göteborgsavd. 64p Labrador retriever Eye
35. Anna Jönsson Alpcock´s Miss Anja SBKs Malmöavd. 64p Papillon Eye
35. Ellinor Andersson Ensemble Pippis Prussiluskan Svenska dalmatinersällskapet 64p Bracco italiano Eye
38. Margaretha Spjuth Star Hatch Fancy Fiona SBKs Halmstadsavd. 62p Collie, långhårig Eye
39. Heidi Christtreu Dynamic Flyer´s Posh Thomas Veberöd BHK 52p Beagle Eye
39. Ann Andersson Tina Skurups Brukshundklubb 52p Ej stambokförd hos SKK Eye