Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad Nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad Nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Ida Leinonen Fastidious Angel-Wings Roslagens BK 100p Max Labrador retriever Eye
1. Yvonne Weijmar Backlyans Olive Tyresö BK 100p Max Portugisisk vattenhund Eye
3. Ida Jansson Explicit It´s Only Love Södertälje BK 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
4. Eva-Lotta Ringius Aureus Haninge BK 98p Kvalificerande Tervueren Eye
5. Sofia Wickman Mörk Craving´s First Love Skarpnäck Hundungdom 97p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
6. Sara Fröse Köhler Hexen House Bahrzk Stockholms Hundungdom 95p Kvalificerande Tervueren Eye
7. Eva-Lotta Ringius A-Te-Ell´s Ell-Ay Haninge BK 94p Kvalificerande Tervueren Eye
7. Annica Löfqvist Dusko´s Dream Is A Twilight Saga Botkyrka BK 94p Kvalificerande Riesenschnauzer svart Eye
7. Maggan Johansson Keisu Teddilyn´s Gloria Gaynor Norrtälje lokala Kennelklubb 94p Kvalificerande Welsh corgi cardigan Eye
10. frida kindahl Antikens Julius Norrköpings BHK 93p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
11. Yhlva Astner Accounts Valuable Issue Springerklubben 90p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
11. Siri Myhre Cathiline´s Carbon Type Skarpnäck Hundungdom 90p Kvalificerande Collie, korthårig Eye
13. Barbro Lantz Fire ´n Ice Autumn Colours Apollogruppen 89p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
13. Sofia Wickman Mörk Clirkan´s Lisa Simpson Skarpnäck Hundungdom 89p Kvalificerande Pudel mellan Eye
15. Britt-Marie Harju Freja Märsta-Sigtuna BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Helga Westerlind Caratoot´s Complete Checkmate SBKs Stockholmsavd. 86p Kvalificerande Papillon Eye
17. Emelie Hedström Tindra Gnesta-Trosa BK 81p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
18. Emelie Hanström Forsfararens Tufz Stockholms Hundungdom 80p Kvalificerande Pudel mellan Eye
19. Amanda Schultz Dimmös Butterfly Skarpnäck Hundungdom 78p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
20. Monica Heim Högström Kawamos Jack My Cygnus Stockholms Södra BK 77p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
21. Jennifer Ellström Yellows Orchid-One Sveriges Hundungdom 76p Kvalificerande Golden retriever Eye
22. Caroline Magnerholt Järnbröst Siggen´s Supernova Svenska welsh corgiklubben 74p Kvalificerande Welsh corgi pembroke Eye
23. Catharina Jansson Australian Mates Quickchickamy Tyresö BK 68p Australian kelpie Eye
24. Sara Heim Högström Limelights Once Upon A Time Svenska terrierklubben 63p Jack russell terrier Eye
25. Anna Nordqvist Mega Terra Miss Aldene SBKs Stockholmsavd. 60p Lagotto romagnolo Eye
26. Charlott Vidh Lapprikets Raigo Tyresö BK 53p Finsk lapphund Eye
27. Tanja Starck Bazius Fruit A La La Apollogruppen 41p Dalmatiner Eye
28. Malin Emanuelsdotter Lexi Zizi Tyresö BK 36p Rottweiler Eye
29. Lycia Boklund Lupetta Nacka BK 9p Ej stambokförd hos SKK Eye
30. Victoria Nord Klockarbol´s Jason Svenska taxklubben 0p Tax Eye