Officiell rallylydnad - dubbla klasser! - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Maria Ihrén Chess Player Royal Coachman Melleruds BK 100p Max Australian shepherd Eye
1. Annelie Karlsson Spinoys Mexico Årjängs BHK 100p Max Tervueren Eye
1. Elin Löfström-Engdahl Silver Smithy If I Had Money Göteborg-Mölndals BK 100p Max Labrador retriever Eye
4. Magdalena Bergstén Chankazz Illangoz Örebro BK 99p Kvalificerande Pumi Eye
5. Wendy Tapper Somollis Bridget Skövde BK 98p Kvalificerande Border collie Eye
5. Ulrica Lundgren Flatterhaft Brake Pedal Hammarö BK 98p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
5. Anneli Clöve With Touch Gone With The Wind Hölö-Mörkö BK 98p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
8. Josefin Tegnelund Skrållan Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Isabelle Nurme Alice Askersunds BK 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Beatrice Erestam Chippen Örebro Läns Kennelklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
11. ELISABETH HOLM A-Te-Ell´s Crazy Catcha Hallsbergs BK 96p Kvalificerande Groenendael Eye
11. Magdalena Bergstén Chankazz Clarah Färdiga Gå Örebro BK 96p Kvalificerande Pumi Eye
13. Maarit Huotari Magic K-Nine Mr Lonely Örebro Läns Kennelklubb 95p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
13. Jenny Larsson Chankazz Chompiz Buz Laxå BHK 95p Kvalificerande Pumi Eye
13. Cecilia Spångberg Stålblad Sunny-Hill´s Real Raven Örebro hundsällskap BK 95p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
16. Annelie Claesson Mylabs Sterling Pound SSRK Bergslagen 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
16. Elin Sanfridsson Woody´s Hungry Kosmos Karlskoga BHK 94p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Emma Bergström Red Joy ´s Living Daylight Värmlands Kennelklubb 93p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
19. Ingela Karlsson Goblinwalley Prince Charming Svenska Briard- och Picardklubben 92p Kvalificerande Briard Eye
19. Pernilla Olsson Bernervillans Felix Emir Knivsta BK 92p Kvalificerande Berner sennenhund Eye
19. Theres Ekblad Labbsea´s Fame SSRK Bergslagen 92p Kvalificerande Labrador retriever Eye
19. Annika Pettersson Bessie Örebro Läns Kennelklubb 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Linnea Larsson For The Win Lark Kristinehamns BHK 91p Kvalificerande Border collie Eye
24. Jenny Larsson Chankazz Kamorkaz Laxå BHK 90p Kvalificerande Pumi Eye
24. Annica Widlund Exacum Summer Of Love SSRK Bergslagen 90p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
24. Ann-Margret Pehrsson Goforit Check Mate SBK Göteborgsavd. 90p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
27. Anneli Lundström Renarder´s Toyota Sandi Örebro hundsällskap BK 89p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
27. Camilla Kiuru Pousoda Summer Af Nyser Vänersborgs BHK 89p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
27. Maggan Larsson Bermarks Yet To See Kristinehamns BHK 89p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
27. Marianne Malmqvist Andrummets Medicinman Hammarö BK 89p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
27. Maria Fridell Working Beauty´s Dancing Diva Kils BHK 89p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
32. Triinu Kriisk Gypsy´s Soul Rosemary Golden retrieverklubben 88p Kvalificerande Golden retriever Eye
32. Emma Larsson Though´n´staff´z Dreaming Girl Hammarö BK 88p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
32. Lizandra Bäckström Sångfågelns Caramello Hammarö BK 88p Kvalificerande Labrador retriever Eye
35. Ulrica Lundgren Flatterhaft Mad Max Hammarö BK 87p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
35. Carolina Ågren Tullarbackens Killevipp Kristinehamns BHK 87p Kvalificerande Australian kelpie Eye
37. Susann Spåre Labbonita´s Iriz Hallsbergs BK 86p Kvalificerande Labrador retriever Eye
37. Josefine Bengtsson Littledevilsvirginiawolf Knivsta Hundungdom 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
39. Matilda Stålblad Ludenbens Yalle Yamaha Örebro BK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
40. Lena-Maria Nilsson Gold Zita´s Mr Castello Mariestads BHK 83p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
41. Annica Widlund Almanza Beretta SSRK Bergslagen 82p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
42. Elin Karlsson La Sirenita´s Casino Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 81p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
43. Nathalie Högström Bright Rivers Brown Eyed Girl Forshaga BK 80p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
44. Victoria Faleij Grainstaff Special Edition Svenska Staffordshire Bullterrierklubben 79p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
44. Karolina Arrhenius Freckles Maldon Sea Salt Laxå BHK 79p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
44. Jenny Roos Anuradha´s Charming Kaamil Svenska pudelklubben 79p Kvalificerande Pudel mellan Eye
47. Hanna Gyhlesten Actualis Blue Storm Kils BHK 78p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
48. Tatiana Kirjaeva Gustafsson Haråbs Qubus Karlstad BK 75p Kvalificerande Schipperke Eye
49. Carina Berglund Easy Unforgettable Torsby BK 74p Kvalificerande Australian shepherd Eye
49. Maria Hedling Ximax Mistral Kils BHK 74p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
51. Linnea Brunzell Sheltoonmanta Arvika BHK 71p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
52. Johanna Korvela Runnerway Dreams Of Black Karlskoga BHK 70p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
53. Patricia Brunoson Lady Rott´s Baronessan Karlskoga BHK 68p Rottweiler Eye
54. Dina Karlsson Grand Blossom´s Hidden Fantasy Årjängs BHK 66p American staffordshire terrier Eye
55. Anette Lekström Almanza Caffe Cappuccino SSRK 65p Flatcoated retriever Eye
56. Christina Sjöberg Idomic´s El Royal Tiffany Töreboda Brukshundklubb 64p Whippet Eye
57. Johanna Rundblad Jessys-Girl Kristinehamns BHK 63p American staffordshire terrier Eye
58. Ulrika Börjesson Djakartas Right Timing Kungsbacka Brukshundklubb 57p Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
58. Therese Sesö Rackirock´s Gullviva SSRK Värmland 57p Golden retriever Eye
60. Tanja Pfister Mischaland´s Obama Knivsta Hundungdom 47p Tysk schäferhund Eye
61. Margareta Persson Juniper Ni Får Önska Filipstads BHK 0p Borderterrier Eye