Officiell rallylydnad - dubbla klasser - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Jenny Hermansson Classy Cocktail´s Fun Factory Karlstad BK 99p Kvalificerande Chihuahua, korthårig Eye
2. Ulrika Thyberg Callabalooz Omg He´s My Chubby Bear Kristinehamns BHK 98p Kvalificerande Fransk bulldogg Eye
2. Kristina Samuelsson Essmania´s Emira Åmåls BHK 98p Kvalificerande Eurasier Eye
4. Isabella Jonsson Blue Wingfire´s Get Freaky Örebro BK 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Kari-Gro Bangvoll Bryning Perfect Ten Norge 97p Kvalificerande Border collie Eye
4. Lena Matsson Tassis Miss Oregon Avesta BHK 97p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
4. Kari-Gro Bangvoll Kippilaw Con Verted Norge 97p Kvalificerande Australian stumpy tail cattle dog Eye
8. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Yalle Yamaha Örebro hundsällskap BK 96p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Therese Schutzer West Coast Tollers Coole Tor Hammarö BK 96p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
10. April Brorsdotter Unico Elsie Jönköpings BHK 95p Kvalificerande Cane corso Eye
11. Alma Andrésen Whoopi´s Final Guess Sveriges Hundungdom 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
12. Elin Eriksson Byröd Dollywood´s Killer Queen Lerums BHK 93p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
13. Kari-Gro Bangvoll Jardy La Cense Du Balmelok Norge 89p Kvalificerande Bouvier des ardennes Eye
14. Annika Krave Hardy Du Clos De L´igloo Eds brukshundklubb 87p Kvalificerande Polski owczarek nizinny Eye
14. Veronica Johansson Nico Eds brukshundklubb 87p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Nora Lindgren Juniängens Ville Torsby BK 87p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
17. Jenny Hermansson Classy Cocktail´s Eddie Murphy Karlstad BK 86p Kvalificerande Chihuahua, korthårig Eye
18. Jennie Högberg Blue Feelings Mr Davenport Kils BHK 85p Kvalificerande Bedlingtonterrier Eye
18. Cecilia Spångberg Stålblad Sunny-Hill´s Real Raven Örebro hundsällskap BK 85p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
20. Maria Hedling Ximax Mistral Kils BHK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
21. Sara Moll Eldflammans I´ll Follow The Sun Hammarö BK 79p Kvalificerande Golden retriever Eye
22. Victoria Björkman Noticeable Rainbow Child Mora BK 78p Kvalificerande Pinscher Eye
22. Cecilia Julin Pepsi Sörmons Hundklubb LKk 78p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Suzzie Suzuki Örebro hundsällskap BK 73p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
25. Gunilla Jonsson Light My Fire Vincent Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 68p Berger des pyrénées à face rase Eye
26. Annelie Johansson Jassa Dalens Briljant Kils BHK 67p Nova scotia duck tolling retriever Eye
26. Tatiana Kirjaeva Gustafsson Haråbs Qubus Karlstad BK 67p Schipperke Eye
28. Yvonne Olsson Foster´s Eldsjäl Arvika BHK 66p Pudel stor Eye
29. Eva Larsson Goldmoore´s Country Queen Herrljunga BHK 65p Engelsk springer spaniel Eye
30. Marita Elofsson Gangsterluvans Sigge Svartkrut Arvika BHK 64p Berner sennenhund Eye
31. Jennie Högberg Väråsen I´m Wanted Kils BHK 59p Chinese crested dog Eye
  Margareta Persson Juniper Ni Får Önska Filipstads BHK Disk. Borderterrier Eye
  Anette Bååth Ludenbens Peppe Peppar Örebro hundsällskap BK Disk. Shetland sheepdog Eye
  Camilla Svensson Essmania´s India Karlstad BK Avbruten Eurasier Eye