Officiell rallylydnad - dubbla klasser - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Kari-Gro Bangvoll Kippilaw Con Verted Norge 100p Max Australian stumpy tail cattle dog Eye
1. Kristina Samuelsson Essmania´s Emira Åmåls BHK 100p Max Eurasier Eye
3. Lena Matsson Tassis Miss Oregon Avesta BHK 99p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
4. Ulrika Thyberg Callabalooz Omg He´s My Chubby Bear Kristinehamns BHK 98p Kvalificerande Fransk bulldogg Eye
4. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Yalle Yamaha Örebro hundsällskap BK 98p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Johanna Johansson Selma Värmlands Kennelklubb 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
4. Sara Moll Eldflammans I´ll Follow The Sun Hammarö BK 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
8. Veronica Johansson Nico Eds brukshundklubb 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
8. Kari-Gro Bangvoll Bryning Perfect Ten Norge 97p Kvalificerande Border collie Eye
10. Jennie Högberg Blue Feelings Mr Davenport Kils BHK 95p Kvalificerande Bedlingtonterrier Eye
10. Annika Krave Hardy Du Clos De L´igloo Eds brukshundklubb 95p Kvalificerande Polski owczarek nizinny Eye
12. Nora Lindgren Juniängens Ville Torsby BK 93p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
12. Jenny Hermansson Classy Cocktail´s Eddie Murphy Karlstad BK 93p Kvalificerande Chihuahua, korthårig Eye
14. Jenny Hermansson Classy Cocktail´s Fun Factory Karlstad BK 89p Kvalificerande Chihuahua, korthårig Eye
14. Alma Andrésen Whoopi´s Final Guess Sveriges Hundungdom 89p Kvalificerande Golden retriever Eye
14. Kari-Gro Bangvoll Jardy La Cense Du Balmelok Norge 89p Kvalificerande Bouvier des ardennes Eye
14. Cecilia Spångberg Stålblad Sunny-Hill´s Real Raven Örebro hundsällskap BK 89p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
18. Isabella Jonsson Blue Wingfire´s Get Freaky Örebro BK 88p Kvalificerande Australian shepherd Eye
18. Therese Schutzer West Coast Tollers Coole Tor Hammarö BK 88p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
20. Gunilla Jonsson Light My Fire Vincent Karlskoga AgilitySports Kennelklubb 87p Kvalificerande Berger des pyrénées à face rase Eye
20. Maria Hedling Ximax Mistral Kils BHK 87p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
20. Victoria Björkman Noticeable Rainbow Child Mora BK 87p Kvalificerande Pinscher Eye
23. Elin Eriksson Byröd Dollywood´s Killer Queen Lerums BHK 84p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
23. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Suzzie Suzuki Örebro hundsällskap BK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
25. April Brorsdotter Unico Elsie Jönköpings BHK 83p Kvalificerande Cane corso Eye
26. Annelie Johansson Jassa Dalens Briljant Kils BHK 75p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
27. Cecilia Julin Pepsi Sörmons Hundklubb LKk 72p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
27. Eva Larsson Goldmoore´s Country Queen Herrljunga BHK 72p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
29. Tatiana Kirjaeva Gustafsson Haråbs Qubus Karlstad BK 66p Schipperke Eye
30. Yvonne Olsson Foster´s Eldsjäl Arvika BHK 63p Pudel stor Eye
31. Marita Elofsson Gangsterluvans Sigge Svartkrut Arvika BHK 59p Berner sennenhund Eye
32. Margareta Persson Juniper Ni Får Önska Filipstads BHK 54p Borderterrier Eye
33. Anette Bååth Ludenbens Peppe Peppar Örebro hundsällskap BK 40p Shetland sheepdog Eye
  Camilla Svensson Essmania´s India Karlstad BK Disk. Eurasier Eye
  Jennie Högberg Väråsen I´m Wanted Kils BHK Disk. Chinese crested dog Eye