Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Ritha Rörlien Migeva I´ll Be There SBKs Malmöavd. 100p Max Welsh corgi cardigan Eye
1. Emelie Tuvesson Se Upp Ett Ufo Gör EntrÉ Helsingborg Brukshundklubb 100p Max Pudel mellan Eye
3. Gun Zimmer Merrymac Fame And Fortune Höganäs BHK 99p Kvalificerande Irländsk terrier Eye
3. Åsa Alfred Indigo Flash CendrÉ Delanoed´orient Åhus BK 99p Kvalificerande Beauceron Eye
5. Maja Holmström Hickory Tavern Wishing Well Helsingborg Brukshundklubb 98p Kvalificerande Barbet Eye
5. Susanne Johansson Blågul´s Rising Tide SBK Göteborgsavd. 98p Kvalificerande Golden retriever Eye
7. Annelie Hammarquist Loppan Olofströms BHK 97p Kvalificerande Border collie Eye
7. Karin Juhl Sandskogens Ellie Lomma BK 97p Kvalificerande Australian kelpie Eye
7. Kerstin Hellberg Sintra Tollarps BK 97p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
7. Susanne Svensson Hidden Farms Izabella Nike Olofströms BHK 97p Kvalificerande Border collie Eye
7. Eva Cajhagen Australian Mates Dana SBKs Malmöavd. 97p Kvalificerande Australian kelpie Eye
12. Camilla Bagger-Jörgensen Kitura´s Amee Höganäs BHK 96p Kvalificerande Rottweiler Eye
12. Helene Jonsson Skattkammarens Gladys Knight Lomma BK 96p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
12. Ingrid Borg Vogel Sandskogens Elit Lomma BK 96p Kvalificerande Australian kelpie Eye
12. Carina Engkvist Vassruggens Paco Of Copper Olofströms BHK 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
16. Monica Svensson Se Upp Gött Och Leva Helsingborg Brukshundklubb 95p Kvalificerande Pudel mellan Eye
16. Carola Lindh Zican´s Gb Tiptop American Staffordshire Terrierklubben 95p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
18. Francesca Gylling Jungholm True Happiness Lady Gracelyn Ängelholms BK 93p Kvalificerande Australian shepherd Eye
18. Sandra Jönsson Amirace Caxa Trelleborgs BK 93p Kvalificerande Australian kelpie Eye
20. cecilia Stjärna Dumle Göinge-Broby BHK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
20. Linda Jönsson Svassas Easy Choice Lunds BK 92p Kvalificerande Bearded collie Eye
20. Kerstin Hellberg Carmal´s Keen Abbey Tollarps BK 92p Kvalificerande Labrador retriever Eye
20. Kamilla Roupé Australian Mates Dreaming Dea Helsingborg Brukshundklubb 92p Kvalificerande Australian kelpie Eye
24. Bittan Sjökvist Extra´s Prudence Höör BK 91p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
25. Tove Ask Bazzakulls Blaze Simrishamns BK 90p Kvalificerande Tervueren Eye
26. Bittan Sjökvist Extra´s High Five Höör BK 88p Irish softcoated wheaten terrier Eye
27. Hanna Stenberg Silvery-Moon´s Flaming Heart Helsingborg Brukshundklubb 87p Sealyhamterrier Eye
28. Ann Samsioe Mörkehäll Engla Skanör-Falsterbo BK 85p Curly coated retriever Eye
28. Monica Holmberg Lassen Isa Landskrona BK 85p Ej stambokförd hos SKK Eye
28. Madeleine Kumlin Red Hope Amery Karlskrona BK 85p Australian kelpie Eye
31. Emelie Rundgren Chipsmakers Jånni Balle Specialklubben för västgötaspets 84p Västgötaspets Eye
32. Beatrice Palm Jewel´s White´s Dancing Queen Nelly Lunds BK 83p Samojedhund Eye
32. Fia Olofsson Dukata´s Rumex Acetosella Sölvesborgs BHK 83p Staffordshire bullterrier Eye
32. Ellinor Westerberg Grain Of Gold´s Oops A Gift Trelleborgs BK 83p Golden retriever Eye
35. Katarina Häyrinen Nellie SBK Göteborgsavd. 82p Border collie Eye
36. Alma Ohlin Leringen´s Tessla Svenska Agilityklubben 81p Border collie Eye
37. Ingela Dahlqvist Excerno Miakoda Does SBKs Halmstadsavd. 78p Schapendoes Eye
38. Gudrun Hansson Goldenglow Cheese-Chips Golden Retrieverklubben Skåne/Blekinge 77p Golden retriever Eye
39. Camilla Bagger-Jörgensen Red Rat Imperial Expression Höganäs BHK 68p Borderterrier Eye
40. Linda Jönsson Millieville Love Choice Lunds BK 67p Bearded collie Eye
  Annie Gottfridsson Trollflickans Bond Veberöd BHK Disk. Finsk lapphund Eye
  Kerstin Bengtsson Beeline Chill Out Eslövs Brukshundklubb Disk. Engelsk springer spaniel Eye