Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Emelie Arwinge Bazinga Baratheon Of Dragonstone Svenska Faraohund och Cirneco dell'Etnaklubben 100p Max Faraohund Eye
2. Agnetha Sandblad Ryegate´s Running Wild Running Free Eskilstuna BK 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
3. Helen Häggström Agrosofens Jösses Amalia Bro-Håbo BK 97p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
4. Astrid Wärngren Fightingstar´s Queen Of My Heart Eskilstuna BK 95p Kvalificerande Borderterrier Eye
5. Astrid Wärngren Fightingstar´s Easter Lily Eskilstuna BK 93p Kvalificerande Borderterrier Eye
5. Francine Skoglund Redspot´s Clara Cookie-Dough Häverö Bk 93p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
5. Jennifer Persson Östra Greda Wellington Dumelow Eskilstuna BK 93p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Anja Skog Krydds Driva Flens BHK 92p Kvalificerande Border collie Eye
9. Matilda Ekström Salokannel Gimmick Falu BK 91p Kvalificerande Berger des pyrénées à poil long Eye
10. Erika Näslund Caremi´s Kiara Nynäshamns BK 89p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
10. Ronja Rosenquist Illostras CrÉme De La CrÉme Svenska Faraohund och Cirneco dell'Etnaklubben 89p Kvalificerande Faraohund Eye
12. Miranda Olsson Nevada Guernica Chinese Crested Club 84p Kvalificerande Chinese crested dog Eye
13. Helene Ek Doubleuse Escapade Eskilstuna hunddressyrklubb 83p Kvalificerande Golden retriever Eye
13. Pia Johansson Attigårdens Golden Unexpected Girl Kils BHK 83p Kvalificerande Golden retriever Eye
13. Helena Thuresson Skymningsskallets Viper Köpings Hundungdom 83p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
16. Carina Forsberg Caradees Cava Blanc De Noirs Österåkers BK 81p Kvalificerande Australian shepherd Eye
16. Willma Thorin Eternity´s Qalea Katrineholms BK 81p Kvalificerande Groenendael Eye
18. Christina Lundström Stjärnans Black&tan Casanova Köpings Hundungdom 78p Kvalificerande Pudel mellan Eye
18. Margareta Gyllström Bonebreakers Meraviglia Lidingö BK 78p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
20. Pia Johansson Guldstrimman´s I Alla Lägen Kils BHK 77p Kvalificerande Golden retriever Eye
21. Johanna Melin Nala Hallsbergs BK 74p Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Rita Løveid Nilssen Kromiwonder Addictive Delight Svenska Kromfohrländerklubben 73p Kromfohrländer Eye
22. Tilde Udin Kvicksans For Your Eyes Only Flatcoated Retrieverklubben Bergslagen 73p Flatcoated retriever Eye
24. Helena Westerlund Larns Huntsman Västerås Kennelklubb 71p Jack russell terrier Eye
25. Inger Kling Rönningstorps Ajax Surahammars BK 69p Portugisisk vattenhund Eye
26. Isabella Twose April Nynäshamns BK 68p Dansk-svensk gårdshund Eye
26. Caroline Gustafsson True Heart´s Cruella Eskilstuna hunddressyrklubb 68p Rottweiler Eye
28. Birgitta Vikergård Nylaendegårdens Bella Västerås Kennelklubb 60p Dansk-svensk gårdshund Eye
29. Madelen Adamsson Trolltorpet´s Energy Of Dreamdexter Svenska Schapendoesklubben 55p Schapendoes Eye
  Sofia Nygren Tussbergets Energi Stockholms Södra BK Disk. Perro de agua espanol