Officiell rallylydnad - 3 x Mästarklass - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare F EM)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare F EM)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Cecilia Mårtenson Walkabout Lyra Nynäshamns BK 99p Kvalificerande Australian kelpie Eye
1. Ylva Päivinen Emenems Olli Hölö-Mörkö BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
1. Ingrid Palmert Zathungens Fix Haninge BK 99p Kvalificerande Australian kelpie Eye
1. Camilla Bengtsson Skogsbackens Wild As The Wind Strängnäs BK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
5. Eva Rangwe Snövit Fagersta BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
5. Maria Ungvári Akinnaz HajrÁ Fagersta KK 98p Kvalificerande Pumi Eye
5. Veronica Hübner Chappleline Expect A Masterpiece Solna-Sundbybergs BK 98p Kvalificerande Australian shepherd Eye
5. Monica Nyström Bushbug´s Fork Hopper Tyresö BK 98p Kvalificerande Australian cattledog Eye
9. Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Väsby BK 97p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
9. Denise Karlsson Eldsjälens Fit For Reality Nynäshamns BK 97p Kvalificerande Tervueren Eye
9. Cecilia Höglund Ailicec Yizza Väsby BK 97p Kvalificerande Border collie Eye
12. Elise Hagelin Mollys Knoddar Oliver Eskilstuna BK 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
13. Monica Gahlin Onedis Dexter Nynäshamns BK 95p Kvalificerande Australian shepherd Eye
14. Sofia Larsson Frikraft´s Always On My Mind Västerås Kennelklubb 94p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
14. Jessica Adler Agrosofens Rouletta Bro-Håbo BK 94p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
14. Sussi Broman Forsfararens Rota Haninge BK 94p Kvalificerande Pudel mellan Eye
17. Jessica Adler Agrosofens Naturligt-Vis Bro-Håbo BK 93p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
17. Cecilia Carlson Zetastar Mighty Inca Stockholms Södra BK 93p Kvalificerande Labrador retriever Eye
17. Anna-Mia Jonsson Chaska Flens BHK 93p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
20. Marie D Larsson Björshults Frid Och Fröjd Eskilstuna BK 91p Kvalificerande Borderterrier Eye
21. Anne Hellevik Lagottessa Canarino Väsby BK 90p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
22. Kristina Branteryd Amazing Art Magnific Miami Nyköpings BK 89p Pudel stor Eye
22. Mia Nilsson Törnlundas Jatzy Joy Oxelösunds BK 89p Shetland sheepdog Eye
24. Maria Ungvári Pusztasarja LÁnka Fagersta KK 88p Pumi Eye
24. Mia Nilsson Different Size´s Hope And Faith Oxelösunds BK 88p Shetland sheepdog Eye
26. Sara Helén Ståhlskyttens Elliot Papilio Alexis SBKs Stockholmsavd. 87p Lancashire heeler Eye
26. Anna Julin Vällhaga Gårds Catwoman Danderyd-Täby BK 87p Jack russell terrier Eye
28. Linda Ivarsson Li Line´s Dreams Of Stardom Nynäshamns BK 86p Shetland sheepdog Eye
28. Sandra Helén Daloro Gårdens Morfeus U SBKs Stockholmsavd. 86p Miniature American Shepherd Eye
28. Evelyn Kyrk Chessex De Nada Tierp BK 86p Flatcoated retriever Eye
28. Elisabeth Andersson Imperie´s Felicia Fiore Mälarö BK 86p Lagotto romagnolo Eye
28. Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Väsby BK 86p Lagotto romagnolo Eye
33. Beatrice Granlund Tassannas Lynx Kungsörs BHK 85p Border collie Eye
33. Gunilla Eriksson Lovely Palantir´s Biscuit Hagfors BHK 85p Border collie Eye
35. Eva Rangwe Chrisun´s Edvin Fagersta BK 84p Jack russell terrier Eye
36. Anette Hagman Aussie Gården´s Pixy Like Eyebright Haninge BK 83p Australian shepherd Eye
37. Eva Ungvári Nyirsegfia Jonatan Fagersta KK 82p Pumi Eye
38. Inger Lander Chess Player Birdie Nam Nam Strängnäs BK 81p Australian shepherd Eye
39. Camilla Carlsson Camms Ametist Stockholms Södra BK 79p Pumi Eye
40. Heléne Kronblad Bernerbrukets Trassel Nynäshamns BK 73p Berner sennenhund Eye
41. Robin Rådström Safir Hagfors BHK 72p Ej stambokförd hos SKK Eye
  Eva Ungvári Akinnaz Yrrol Fagersta KK Disk. Pumi Eye
  Sofia Larsson Pihlstens Just In Time Västerås Kennelklubb Disk. Australian kelpie Eye