Officiell rallylydnad Dubbel mästare - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Maria Ungvári Akinnaz HajrÁ Fagersta KK 100p Max Pumi Eye
1. Jessica Adler Agrosofens Naturligt-Vis Bro-Håbo BK 100p Max Nova scotia duck tolling retriever Eye
1. Frida Lindgren Skogsbackens Come Fly With Me Hudiksvalls BHK 100p Max Shetland sheepdog Eye
1. Annika Malmros Borell Musical´s Tears In Heaven Vallentuna BK 100p Max Labrador retriever Eye
5. Cecilia Carlson Zetastar Mighty Inca Stockholms Södra BK 99p Kvalificerande Labrador retriever Eye
5. Magnhild Löfstedt Mountjoy Scurry Simon Olandstraktens BK 99p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
7. Göran Hagberg Nellyson´s Yep-Yep Vallentuna BK 98p Kvalificerande Australisk terrier Eye
7. Eva Rupp Thuresson Maja Bro-Håbo BK 98p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
9. Anna-Lena Jonsson Amazing Work Zärla Sandvikens BK 97p Kvalificerande Border collie Eye
10. Sara Knutar Höstglädjens Quick-witted Sundsvalls BHK 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
10. Eva-Britt Öberg Chess Player La BohÉme Eskilstuna hunddressyrklubb 96p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Mathilda Sandberg Farmarens Ultra Chic Valbo BK 95p Kvalificerande Bearded collie Eye
12. Camilla Bengtsson Skogsbackens Wild As The Wind Strängnäs BK 95p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
12. Ingela Norin Hexen House Dezireh Gävle Brukshundklubb 95p Kvalificerande Tervueren Eye
12. Linda Söderholm Agildes Shine On Me Uppsala Brukshundklubb 95p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
12. Maria Ivarsson Agrosofens Sockerärta Olandstraktens BK 95p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
12. Ann Christin Kyhlström Totte Strängnäs BK 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Britt-Marie Strand Lockfågelns Steal The Show Nykvarn LKK 95p Kvalificerande Weimaraner korthårig Eye
19. Rolf Hägne Hnoss Xlnt Desire Väsby BK 94p Kvalificerande Dvärgschnauzer, svart & silver Eye
19. Sandra Helén Daloro Gårdens Morfeus U SBKs Stockholmsavd. 94p Kvalificerande Miniature American Shepherd Eye
19. Jessica Adler Agrosofens Rouletta Bro-Håbo BK 94p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
22. Monica Wallgren Chipsmakers Idas Sommarvisa Strängnäs BK 93p Kvalificerande Västgötaspets Eye
23. Maria Ungvári Pusztasarja LÁnka Fagersta BK 90p Kvalificerande Pumi Eye
23. Anna Hagberg Nellyson´s Ba Donka Donk Vallentuna BK 90p Kvalificerande Australisk terrier Eye
25. Emelie Bengtsson Lord Nelson´s Adeline Botkyrka BK 88p Lagotto romagnolo Eye
25. Maria Ivarsson Agrosofens Cirkusprinsessa Olandstraktens BK 88p Nova scotia duck tolling retriever Eye
25. Maria Kättström Ruffle´s Jump For Joy Knivsta BK 88p Pudel stor Eye
28. Sabina Åkerstedt Difloyds Blackwood Eskilstuna hunddressyrklubb 87p Australian shepherd Eye
28. Satu Saarisilta Teasel´s Tudor Hudiksvalls BHK 87p Pumi Eye
30. Lena Johansson Gärstad Stuteri Hero Norsborg Lokala Kennelklubb 85p Finsk lapphund Eye
31. Linda Modin Waterfreak´s Vision Of Vinston Södra Gotlands BK 84p Golden retriever Eye
31. Maria Eriksson Redqliff´s It´s Me Icon Bollnäs BHK 84p Australian kelpie Eye
33. Marie Larsson Björshults Frid Och Fröjd Eskilstuna BK 82p Borderterrier Eye
33. Maria Kättström Ruffle´s Knockout Whist Knivsta BK 82p Pudel stor Eye
35. Mona Jansson Rowntree Pescatore Älvkarleby Hundsport LKK 72p Lagotto romagnolo Eye
35. Lena Johansson Gold Zita´s Frozen Hulda Norsborg Lokala Kennelklubb 72p Shetland sheepdog Eye
37. Gunilla Stare Evallens Black & Tan Zelina Nacka BK 71p Australian kelpie Eye
38. Camilla Bengtsson Skogsbackens Another Disguise Strängnäs BK 70p Shetland sheepdog Eye
39. Emilie Fridlund Diamonds Of Aros I Want It All Elit Ockelbo BK 62p Dvärgpinscher Eye
  Marie Snees Svassas Have A Look Botkyrka BK Disk. Bearded collie