Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Anki Wikars Goblinwalley Black Ice Svenska Briard- och Picardklubben 98p Kvalificerande Briard Eye
2. Margareta Skaaret Zelmaas Bixi Uppsala Brukshundklubb 97p Kvalificerande Tax Eye
3. Virpi Matsson-Frost Fastlove´s Flash Ludvika BK 95p Kvalificerande Australisk terrier Eye
4. Philippa Järvinen Tappra Spexa Kungsörs BHK 93p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
5. Ninni Ollén Quincygårdens Menja Hedemora-Säter BHK 92p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
6. Åsa Norberg Milo Dalarnas Kennelklubb 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
6. Linnéa Wisborg-Olsson Nanduhria´s Madril Borlänge Brukshundklubb 86p Kvalificerande Groenendael Eye
8. Linnéa Börjel Enzo Arvika BHK 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
9. Eva-Lena Lindström Broberg Belger Du Nord Infinity Falu BK 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
10. Philippa Järvinen Tappra Sazoo Kungsörs BHK 80p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
11. Sarah Brandts Thelook Revolution Ellen Hedemora-Säter BHK 77p Kvalificerande Border collie Eye
11. Fanny Törnblom Nicole´s Chili Cora Charm Fagersta BK 77p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
13. Fanny Sjöholm Doris Gagnef-Floda BK 74p Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Kim Andersson Eel Garden´s Vanilla Cream Vallentuna BK 72p Irländsk röd setter Eye
15. Petra Backlund Meet Myown Roasted Almond Hedemora-Säter BHK 70p Australian shepherd Eye
16. Monica Blomkvist Actualis Blue Surprise Gagnef-Floda BK 69p Flatcoated retriever Eye
17. Moa Bohlin Black Blossom Lady Saimi Nedansiljan Hundungdom 68p Finsk lapphund Eye
18. Linnéa Wisborg-Olsson Candy Borlänge Brukshundklubb 66p Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Therese Enbäck Funny Blacks First Love Nedansiljans BK 63p Shetland sheepdog Eye
19. Nellie Svanström Pilens Eris Hagfors BHK 63p Labrador retriever Eye
21. anne-maria kehusmaa Nightrunner´s Precious Tabasco Fagersta KK 62p Shetland sheepdog Eye
22. Lena Mattsson Magic Star Lita Of White Swan Jönköpings BHK 59p Vit herdehund Eye
23. Susanne Jakobsson Dreamcreater´s Ps Second Innovation Nedansiljans BK 54p Cavalier king charles spaniel Eye
24. Caroline Järnbröst Pemberwood´s Bonnie Stockholms Södra BK 53p Welsh corgi pembroke Eye
25. Lena Holm Freckles Bella Notte Hagfors BHK 44p Welsh springer spaniel Eye
26. Lena Andersson Ekhöjdens Java Gagnef-Floda BK 43p Riesenschnauzer svart Eye
27. Hanna Olander Happy Luuke´s Kenzo Gästriklands kennelklubb 37p Irländsk röd setter Eye
28. Iréne Jonsson Noraå Bruks Leka Gagnef-Floda BK 32p Rottweiler Eye
29. Caroline Järnbröst KhÉmyro´s Ai-Ais Stockholms Södra BK 31p Malinois Eye
30. Petra Backlund Korabos I-Olle-Bull Hedemora-Säter BHK 0p Border collie Eye
30. Helena Halvarsson Elton Uppsala Hundungdom 0p Ej stambokförd hos SKK Eye