Officiell rallylydnad - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Johanna Strömberg Ruby River´s Cajun Forserums BK 97p Kvalificerande Tervueren Eye
2. Catherine Aspdahl Gyllene Mix Trixiga Twix Jönköpings BHK 95p Kvalificerande Golden retriever Eye
2. Annika Magnusson Nana Jönköpings BHK 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
2. Annette Alexandersson Sunrose Legend Golden retrieverklubben 95p Kvalificerande Golden retriever Eye
5. Annette Alexandersson Sunny Delight´s Zero Hour Golden retrieverklubben 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
5. Lene Ljunggren Winqvist Aqualines Rio Rosende Motala Brukshundklubb 94p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
7. Susanne Fhyr Milington´s Izaro El Astuto Ulricehamns BK 93p Kvalificerande Tibetansk terrier Eye
7. Carina Karlsson Cefeus Pondus II Tranås BK 93p Kvalificerande Australian kelpie Eye
9. Evelina Sandblom Thiva Forserums BK 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
9. Ann-Charlotte Berg Wilmris Enjoy Me Mönsterås BHK 92p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
11. Isabelle Fjällrot Working Beauty´s Great Dream Svenska Hundfreestyleklubben 91p Kvalificerande Berner sennenhund Eye
11. Eva-Lena Strömberg White Parthenos Diffade Daisy Forserums BK 91p Kvalificerande Vit herdehund Eye
13. Eva Friis-Hansen Ada Ulricehamns BK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Anita von Braun Wingpennans Flinga Linköpings BK 89p Labrador retriever Eye
15. Mia Liljeström Kajsa-Kavat Kalmar BK 85p Kromfohrländer Eye
15. Sofie Uppman-Bruce Smultronets Ticket To Ride Linköpings BK 85p Shetland sheepdog Eye
17. Susanne Fhyr Milington´s Hechicero De La Noche Ulricehamns BK 84p Tibetansk terrier Eye
18. Elin Eriksson Byröd Dollywood´s Killer Queen Lysekils BHK 83p Irish softcoated wheaten terrier Eye
19. Jeanette Richardson Angelview Kingston Svenska pudelklubben 82p Pudel mellan Eye
20. Solveig Richardson San-Jo-Le´s Ono Svenska pudelklubben 78p Pudel mellan Eye
21. Lena Broberg Holm Yllegårdens Cla-Coc Macchina Skara BK 77p Lagotto romagnolo Eye
22. Inger Malmström Ruth Nässjö BK 73p Ej stambokförd hos SKK Eye
23. Isabelle Fjällrot Stridbackas Adina-Korall Svenska Hundfreestyleklubben 71p Irländsk röd setter Eye
24. Isabelle Fjällrot Heimarkens Under The Moon Of Love Svenska Hundfreestyleklubben 69p Cocker spaniel Eye
25. Ann-Christine Ring Krösaskogens Viola Linköpings BK 57p Västgötaspets Eye
26. Julia Bäckström Ekkällans Good Feeling Linköpings BK 56p Shetland sheepdog Eye
  Eva-Lena Strömberg White Parthenos Dissande Doris Forserums BK Disk. Vit herdehund