Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare C)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Sandra Bauer Doubleuse Zidane Nacka BK 100p Max Golden retriever Eye
1. Anna Svensson Engine Peg Boggs Söderhamns BHK 100p Max Pudel mellan Eye
1. Malena Rågfeldt El Merino´s Better Bid Väsby BK 100p Max Australian shepherd Eye
4. Amanda Pettersson Njupavallens Tiro Söderhamns BHK 99p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
4. Petra Arborén Conover´s Xample For You Hälsninglands Kennelklubb 99p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
6. Beatrice Granlund Tassannas Lynx Kungsörs BHK 98p Kvalificerande Border collie Eye
7. Frida Hallgren Aktiviva´s Daizy Of Izar Uppsala Hundungdom 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
8. Sara Frid Back Gammon´s Virgin Mary Knivsta BK 89p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
9. Angelica Lindström Rudedog´s Ariel Timrå BHK 87p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
10. Elvira Eriksson Cubit Island American Gangster Västerdalarnas Hundungdom 86p Kvalificerande Bostonterrier Eye
11. Märtha Hammarlund Rowntree Ugo Unico Gävle Hundungdom 85p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
12. Lylan Permarv Katchanii´s David Bowie Gävle Brukshundklubb 83p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
12. Sara Thunström Lövkvist Lilo Uppsala Hundungdom 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Cecilia Risvall Sheepeye´s Silky Dash Of Dark Gävle Hundungdom 82p Kvalificerande Australian shepherd Eye
14. Anette Fredriksson Anefix Jessiebell Järvsö BHK 82p Kvalificerande Borderterrier Eye
14. Maria Andersson Elliegårdens Idun Gävle Brukshundklubb 82p Kvalificerande Hovawart Eye
14. Lovisa Svenungsson Atomos En Smula Flax Roslagens BK 82p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
14. Marie Andersson Kiri Uppsala Hundvänners LKK 82p Kvalificerande Border collie Eye
19. Sofia Nyberg Divine Pride Gale Uppsala Brukshundklubb 81p Kvalificerande Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
19. Linda Lundström Sandvretens Värste Nox Hudiksvalls BHK 81p Kvalificerande Pudel mellan Eye
21. Lena Persson Hansböls Jax Bollnäs BHK 78p Kvalificerande Border collie Eye
22. Angelica Lindesäter Nicole´s Hip Hop Svenska schäferhundklubben 77p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
22. Jessica Loeva Hedman Golden Caramel Tropical Breeze Gävle Brukshundklubb 77p Kvalificerande Golden retriever Eye
24. kristina svenungsson Atomos Pippi Vill Inte Bli Stor Roslagens BK 70p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
25. Kristin Nilsson O´mullan´s Epic Ice Cone Söderhamns BHK 69p Australian shepherd Eye
26. Oliver Norberg Dino Uppsala Hundungdom 68p Ej stambokförd hos SKK Eye
26. Lovisa Eriksson Milo av Aumset Västerdalarnas Hundungdom 68p Cavalier king charles spaniel Eye
28. Emily Engström Gardenia Garden´s Moonlight Gävle Hundungdom 65p Shetland sheepdog Eye
29. Johanna Fredholm Chiltanas Keep A Promise Hedemora-Säter BHK 64p Rottweiler Eye
30. Kim Lilja Labbret´s Steglits Knivsta BK 57p Labrador retriever Eye
31. Linnéa Börjel Enzo Arvika BHK 56p Ej stambokförd hos SKK Eye
32. Matilda Ekström Salokannel Gimmick Falu BK 50p Berger des pyrénées à poil long Eye
33. Ulrika Lennartsson Trajåsens Makarov Malungs KK 35p Norsk älghund, grå Eye
34. Johanna Fredholm Chiltanas Lawless Luke Hedemora-Säter BHK 34p Rottweiler Eye
  Sussi Broman Sine Cera Circe Haninge BK Disk. Pudel mellan