Officiell rallylydnad Dubbla klasser - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A )

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare A )

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Olivia Falk Kullaholm´s Felicity Stenungsunds BK 100p Max Labrador retriever Eye
2. Monica Svensson Se Upp Gött Och Leva Helsingborg Brukshundklubb 99p Kvalificerande Pudel mellan Eye
2. Karin Carlting Axols Marwin Von Feax Torslanda-Öckerö BK 99p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
2. Barbro Larsson Chess Player Patek Philippe Ale BK 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
2. Annette Alexandersson Sunrose Legend Golden retrieverklubben 99p Kvalificerande Golden retriever Eye
6. Annette Alexandersson Sunny Delight´s Zero Hour Golden retrieverklubben 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
6. Monica Svensson Busvovvarnas New-Mexico Helsingborg Brukshundklubb 96p Kvalificerande Petit brabancon Eye
8. Kajsa Lycke Ripcurl´s Hexa Råhagens BHK 95p Kvalificerande Curly coated retriever Eye
9. Kari-Gro Bangvoll Jardy La Cense Du Balmelok Norge 94p Kvalificerande Bouvier des ardennes Eye
9. Lena Broberg Holm Yllegårdens Cla-Coc Macchina Skara BK 94p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
9. Ann-Louise Våring Corinnas Damina Svenska gårds- och vallhundsklubben 94p Kvalificerande Schipperke Eye
12. Jenny Westgren Rudy Iv Tanums BK 93p Kvalificerande Miniature American Shepherd Eye
12. Elin Marie Pedersen Dobergaarden Forever Royal Sapphire Norge 93p Kvalificerande Dobermann Eye
14. Grete Sagvolden RS Sweet Sussie Norge 92p Kvalificerande Malinois Eye
14. Nina Sandberg Kira Norge 92p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Barbro Larsson Miss Magoo´s Dilicious Agnes Ale BK 92p Kvalificerande Australian kelpie Eye
17. Sara Kjeldsen Aymik´s Wild Hurricane Svenska australian shepherdklubben 91p Kvalificerande Australian shepherd Eye
17. Carina Engkvist Stjärnglimtens Vide Olofströms BHK 91p Kvalificerande Golden retriever Eye
17. Eleonor Mattsson Askrikes One Whisky Bollebygds BK 91p Kvalificerande Labrador retriever Eye
20. Erika Gull Zetastar Loyal Scout Lilla Edets BHK 90p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
20. Susanne Sandberg Marble Alingsås BHK 90p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
22. Lovisa Persson Goldwish Rut Long Alingsås BHK 89p Golden retriever Eye
22. Margareta Bråberg Kalkstenöns Krösus Åmåls BHK 89p Keeshond Eye
22. Nina Sandberg Pristine Apexis Crystal Norge 89p Border collie Eye
22. Linda Ryen Trolltorpet´s Tjano Amazing Aslan Stenungsunds BK 89p Schapendoes Eye
26. Pi Bergelind Ramita De Palma Brina Vara-Grästorp BHK 88p Russkaya tsvetnaya bolonka Eye
27. Kari-Gro Bangvoll Kippilaw Con Verted Norge 86p Australian stumpy tail cattle dog Eye
28. Katarina Johansson Adore´s X Ray Labrador retrieverklubben 85p Labrador retriever Eye
28. Elin Marie Pedersen Vankami Jeanineschatzi Norge 85p Dobermann Eye
30. Lena Andersson Leringen´s Kalliz Åmåls BHK 82p Nova scotia duck tolling retriever Eye
31. Charlotte Traumer Polkas Valpar Cindy Svenska Eurasierklubben 77p Eurasier Eye
32. Carina Engkvist Vassruggens Paco Of Copper Olofströms BHK 67p Golden retriever Eye
32. Margareta Bråberg Låddebolyckas Cliff Åmåls BHK 67p Australisk terrier Eye
34. Amanda Goodison Wow Lixoms Beyond The Black Stump Karlskoga BHK 48p Australian shepherd Eye