Officiell rallylydnad - dubbla klasser - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Hanna Nilsson Blågul´s Limoncello SBKs Halmstadsavd. 100p Max Golden retriever Eye
1. Hanna Nilsson Blågul´s Allra Coolaste Polare SBKs Halmstadsavd. 100p Max Golden retriever Eye
3. Ann Samsioe Arrissa Skanör-Falsterbo BK 99p Kvalificerande Curly coated retriever Eye
3. Camilla Jyrmark Baucoon Belive It Or Not Kungsbacka Brukshundklubb 99p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
3. Marie-Louise Segvall Interset Fyra Steg I Det Blå Ale BK 99p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
3. Frida Setherberg Force Galaxie´s Fairy Bell SBK Göteborgsavd. 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
7. Anna Andersson Stjärnglimtens Quori Uddevalla BHK 96p Kvalificerande Golden retriever Eye
7. Cassandra Lis Tolling Magic´s Minna Of Marino Alingsås BHK 96p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
9. Susanne Johansson Maximus SBK Göteborgsavd. 95p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
10. Hanna Nilsson Blågul´s Allra Bästa Vän SBKs Halmstadsavd. 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
10. Ann-Sofie Thorbjörn Nisse Tomtens BHK 94p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Ann Samsioe Radiant Star´s Affectionate AimÉe Skanör-Falsterbo BK 92p Kvalificerande Leonberger Eye
12. Mia Skogström Ippika´s Meisterverk SBK Göteborgsavd. 92p Kvalificerande Golden retriever Eye
12. Birgitta Martinsson Domestic Dark Driving Miss Dynamite Eds brukshundklubb 92p Kvalificerande Pudel stor Eye
15. Annelie Hammarquist Loppan Olofströms BHK 90p Kvalificerande Border collie Eye
15. Britt Ohlsson Chess Player Grafton Stenungsunds BK 90p Kvalificerande Australian shepherd Eye
17. Sara Hansson Ängebråtens Dandy Bull-Holden Sveriges Hundungdom 87p Bichon havanais Eye
17. Jeanette Andersson Fernandotorres Svenska Kennelklubben CS 87p Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Lotta Danielsson Nostryffelns Sandro Partille BK 86p Lagotto romagnolo Eye
20. Hélena Almrot El Merino´s New Age Stenungsunds BK 84p Australian shepherd Eye
21. Kajsa Lycke Ripcurl´s Hexa Råhagens BHK 82p Curly coated retriever Eye
21. Maria Larsson Larwass Yatzy King Färgelanda BHK 82p Briard Eye
21. Anette Lundgren Rävrackans Lahji Raajtere Göteborg-Mölndals BK 82p Lapsk vallhund Eye
24. Mia Skogström Solstorm SBK Göteborgsavd. 80p Labrador retriever Eye
24. Erika Gull Zetastar Loyal Scout Lilla Edets BHK 80p Engelsk springer spaniel Eye
26. Lotta Roos Frostflingans Frostie Junior Angereds BHK 79p Cavalier king charles spaniel Eye
26. Ann Samsioe Mörkehäll Engla Skanör-Falsterbo BK 79p Curly coated retriever Eye
28. Lena Broberg Holm Yllegårdens Cla-Coc Macchina Skara BK 78p Lagotto romagnolo Eye
29. Solbritt Alfredsson Fetch-It Pay Off´s Carlin Kungsbacka Brukshundklubb 73p Labrador retriever Eye
29. Gunvor Svensson Wellness Dogs Wilma Of Joy Växjö BK 73p Japansk spets Eye
31. Kajsa Eriksson Tanspots Jet Streams Jonna-jet Set SBK Göteborgsavd. 71p Lancashire heeler Eye
32. Louise Moberg Örn Björkils Mitzi-mee Melleruds BK 70p Dansk-svensk gårdshund Eye
33. Alexandra Karlsson Qiwron´s Carmendita Svenska kelpieklubben 69p Australian kelpie Eye
34. Kerstin Granath Bräkesås Mejram Uddevalla BHK 62p Pudel mellan Eye
  Maria Larsson Berger La Motte´s Havanna Färgelanda BHK Disk. Briard Eye