Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjarklass B em)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjarklass B em)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Jennica Falkman Canovills Nitro Helsingborg Brukshundklubb 100p Max Australian kelpie Eye
1. Andrea Andersson Blågul´s Hidden Star Eslövs Brukshundklubb 100p Max Golden retriever Eye
3. Emma-Helena LAURIN Stormstjärnans Posh Spice Råådalens BK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Åsa Holmström Sheepchaser´s Fix It Åhus BK 98p Kvalificerande Border collie Eye
4. Anna Jönsson Eldivas One Of Us Labrador retrieverklubben 98p Kvalificerande Labrador retriever Eye
6. Malin Gibrand O´sofinas Angel Dust Åstorps BK 97p Kvalificerande Labrador retriever Eye
6. Celine Fagerberg Jaktyrans Storm Eslövs Brukshundklubb 97p Kvalificerande Labrador retriever Eye
8. Linda Fyhr Wadsteinas Joker Svenska isländsk fårhundklubben 96p Kvalificerande Isländsk fårhund Eye
9. Celine Fagerberg Harperrig Windermere Eslövs Brukshundklubb 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
9. Celine Fagerberg Jaktyrans Dane Jim Eslövs Brukshundklubb 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
9. Maria Rosenqvist Bökardalens Exclusive Evita Labrador retrieverklubben 94p Kvalificerande Labrador retriever Eye
12. Tove Ihre Bonteas Incredible-Illum Rasklubben för dansk/svensk gårdshund 93p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
13. Berit Lönnerstam Splash Rambling Rose Forsakars BK 92p Kvalificerande Pudel mellan Eye
13. Carina Bjädefors Herdsmaid´s Tomilho Åhus BK 92p Kvalificerande Cao da serra de aires Eye
15. Malin Svensson Fältflorans Agapanthus Åstorps BK 90p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
15. Yonna Stjärnskog Borngård´s Ironhide Söderåsens BK 90p Kvalificerande Tervueren Eye
17. Ida Lindgren Finnlidens Ice Inez Höganäs BHK 89p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
17. Laila Palén Team Modicken´s Tiako Ianao Svenska pudelklubben 89p Kvalificerande Pudel mellan Eye
19. Carina Bergenwolf Woodshine´s Agathe Sjöbo BK 88p Kvalificerande Tervueren Eye
20. Anna Nordén Fältflorans Anthriscus Åstorps BK 85p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
21. Carina Fergeus Trollmyren´s Queen Hörby BK 82p Kvalificerande Chinese crested dog Eye
22. Ann Christin Rietz Isa Ängelholms BK 80p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Christina Enoksson Drömvinden´s Flax From Tucker Åstorps BK 80p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
24. Louise Ljungberg Ziridas Elegant Ester Av Botvid Höganäs BHK 77p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
25. Oskar Johansson Art-Wave´s Popular Sydskånska KK 76p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
25. Louise Ljungberg Ziridas Charismatic Cula Av Jack Höganäs BHK 76p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
27. Celine Fagerberg Jaktyrans Blixt Gordon Eslövs Brukshundklubb 72p Kvalificerande Labrador retriever Eye
28. Camilla Lindström Twinkle Clean Card Svalövs BHK 71p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
29. Inge Wilhelmsson Kozagans Zkoy Laholms BK 37p Border collie Eye
  Ann Christin Rietz Ziridas Delicious Dezzi Av Amigo Ängelholms BK Disk. Engelsk springer spaniel Eye