Officiell rallylydnad Dubbla klasser - Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Rallylydnad mästare (Rallylydnad mästare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Veronica Hübner Mandylike´s Nonstop Solna-Sundbybergs BK 99p Kvalificerande Labrador retriever Eye
1. Cecilia Höglund Ailicec Yizza Märsta-Sigtuna BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
3. Sandra Larsson Rottrobis One N Only Ozqa Bro-Håbo BK 96p Kvalificerande Rottweiler Eye
4. Britt Inger Ersenius Tultgårdens Våga Är Guld Häverö Bk 94p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Eva Jansson Wirabruks Daima Häverö Bk 94p Kvalificerande Malinois Eye
4. Carolin Jansson Michaim´s Darana Häverö Bk 94p Kvalificerande Vit herdehund Eye
7. Erica Rosendahl Pralinens Sound Of Music Botkyrka BK 87p Kvalificerande Schapendoes Eye
8. Carola Juhlander Bay Of Fundys Felix Väsby BK 86p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
8. Marica Hamberg Östra Greda Billion Dollar Girl Östersunds BHK 86p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Margareta Johansson Argenta´s Mini Brilliant Uppsala Hundvänners LKK 86p Kvalificerande Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
8. Clary Sundblad Shelfield Easy-Going Norsborg Lokala Kennelklubb 86p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
12. Mette Löfquist Cobby´s Devil In Demand Uppsala Hundungdom 85p Kvalificerande Norwichterrier Eye
12. Sofie Pettersson Leia Österåkers BK 85p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
14. Marie Peltomaa Linearis Ariona Cassanova Roslagens BK 82p Kvalificerande Collie, långhårig Eye
15. Elisabeth Andersson Imperie´s Felicia Fiore Mälarö BK 81p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
16. Lena Ekblom Skogsbackens Misty Midnight Väsby BK 74p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
16. Maria Ivarsson Agrosofens Sockerärta Olandstraktens BK 74p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
18. Anne Hellevik Lagottessa Canarino Vällingby BK 72p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
18. Lena Ravn Beta-Chanel Haninge BK 72p Kvalificerande Papillon Eye
20. Cecilia Biverot Labbret´s Mandelkremla Bro-Håbo BK 70p Kvalificerande Labrador retriever Eye
21. Gunvor Svensson Wellness Dogs Wilma Of Joy Växjö BK 67p Japansk spets Eye
22. Åsa Geijer Heinie´s American Gigolo Apollogruppen 65p Norfolkterrier Eye
23. Sofie Pettersson Wilson Österåkers BK 62p Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Margareta Johansson Argenta´s Mini Antonov Uppsala Hundvänners LKK 60p Dvärgschnauzer, peppar & salt Eye
25. Åsa Geijer Heinie´s Texas Hold´em Apollogruppen 55p Norfolkterrier Eye
26. Margareta Gyllström Mattisbackens Claudius Lidingö BK 44p Lagotto romagnolo Eye
27. Anne Hellevik Bonebreakers Sorridére Vällingby BK 31p Lagotto romagnolo Eye
  Lotta Carlberg Tultgårdens Solglimt Häverö Bk Disk. Golden retriever