Officiell rallylydnad - Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B)

Rallylydnad nybörjare (Rallylydnad nybörjare B)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Jenny Hermansson Thelook Go For It Ambitious Anton Arvika BHK 99p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
1. Kent Mygren Team Modicken´s Ana Moajaba Bik Vara-Grästorp BHK 99p Kvalificerande Pudel mellan Eye
1. jessica ömar Dirty Daisies Playing For Keeps Svenska australian shepherdklubben 99p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Lotta Svensson Reducks Velvet Goldmine Grums BHK 97p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Lena Örnberg Bright Rivers Eye Of The Storm Arvika BHK 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
4. Lotta Svensson Reducks Cecilia Lind Grums BHK 97p Kvalificerande Golden retriever Eye
4. Eva Bolund Old-Time Trick To Aymik Falbygdens BHK 97p Kvalificerande Australian shepherd Eye
8. Annica Blixt Kromipaws The Trooper Svenska Kromfohrländerklubben 96p Kvalificerande Kromfohrländer Eye
9. Annelie Svensson Funny Blacks Lovely Snowcrystal Stenungsunds BK 95p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
10. Emelie Josefsson Rödhättas Pärla Kungälvs Brukshundklubb 93p Kvalificerande Welsh springer spaniel Eye
10. Ilona Löfstedt Belgarbo´s Attina Sister Of Ariel Springerklubben 93p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
12. Sara Kjeldsen Aymik´s Wild Hurricane Sveriges Hundungdom 90p Kvalificerande Australian shepherd Eye
12. Evelina Byberg Elvborn Top Cream´s A Fistful Of Dynamite Säffle BHK 90p Kvalificerande Golden retriever Eye
14. Amanda Axelsson Aagerups Jilla Bollebygds BK 88p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
14. Berit Svendsen Vassruggens Elder Ylving Uddevalla BHK 88p Kvalificerande Golden retriever Eye
14. Camilla Ednell Sluge-Sluggo Svenska Briard- och Picardklubben 88p Kvalificerande Briard Eye
17. Marie-Anne Johansson Krösaskogens Ylo Sävsjö BK 87p Kvalificerande Västgötaspets Eye
17. Veronika Hansson Armani Tanums BK 87p Kvalificerande American staffordshire terrier Eye
19. Louise Boesen Kiara Kalmar BK 84p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Cecilia Johansson Honeytaste Double Up Ale BK 84p Kvalificerande Golden retriever Eye
21. Elin Markusson Team Modicken´s Piniqamken Borås BK 80p Kvalificerande Pudel mellan Eye
21. Sara Kjeldsen Kalote´s Mackie Sveriges Hundungdom 80p Kvalificerande Australian shepherd Eye
23. Gunilla Norström Hitmakers Out Of Control SBK Göteborgsavd. 79p Kvalificerande Pudel mellan Eye
24. Mariette Styrenius Polkas Valpar Noblesse Trollhättans BHK 78p Kvalificerande Eurasier Eye
24. Lars-Erik Ejdebäck Solid Harmony´s Roman Style Göteborg-Mölndals BK 78p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
26. Camilla Axelsson Open Range Bumblebee Bollebygds BK 73p Kvalificerande Australian shepherd Eye
27. Caroline Hovhag Etena´s Black Peppercorn Trollhättans BHK 72p Kvalificerande Pomeranian Eye
28. Caroline Ottermalm Molly Göteborgs Hundungdom 71p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
29. Susanne Johansson Seawild´s Water Fowler Grums BHK 69p Nova scotia duck tolling retriever Eye
30. Camilla Axelsson Ärteplättens Nova Capella Bollebygds BK 0p Australian shepherd Eye
30. Caroline Elfström Chroje Hejja Hazzta Grums BHK 0p Nova scotia duck tolling retriever Eye