Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Erika Tiverman Kälvenes Glen Spey Billinge BK 96p Kvalificerande Border collie Eye
2. Julia Leijon Bennaz´ Uu-uszih Kru-nhis Mariestads BHK 95p Kvalificerande Pumi Eye
3. Julia Leijon Mariell De Marque Ison Fylgiabroder Mariestads BHK 93p Kvalificerande Pumi Eye
3. Elisabeth Fredriksson Starflats Bellatrix Tomtens BHK 93p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
5. Madelene Johansson Swed Ryegate´s What The Doctor Ordered Karlstad BK 92p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
6. Lena Broberg Holm Yllegårdens Cla-Coc Macchina Skara BK 90p Kvalificerande Lagotto romagnolo Eye
7. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens My Mynta Örebro hundsällskap BK 89p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Jeanette Richardson Angelview Kingston Vara-Grästorp BHK 88p Kvalificerande Pudel mellan Eye
9. Yvonne Olofsson Mittilandets Janda Filipstads BHK 84p Kvalificerande Tysk schäferhund Eye
9. Cecilia Spångberg Stålblad Sunny-Hill´s Real Raven Örebro hundsällskap BK 84p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
11. Therese Blomqvist Gina Mariestads BHK 82p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
12. Anita Skoglund Footprints Special Morning Lerums BHK 80p Kvalificerande Yorkshireterrier Eye
12. Susanne Molin Carnac´s Cheerful Callisto Svenska Schapendoesklubben 80p Kvalificerande Schapendoes Eye
12. Hanna Gyhlesten Actualis Blue Storm Kils BHK 80p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
15. Johanna Engström Almanza Brown Paradise Nut Falbygdens BHK 78p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
16. Annica Nauta Meringa´s Hjortrongull Linköpings BK 77p Kvalificerande Australian kelpie Eye
17. Annika Johansson ChÊne Colline´s Camelia Carex Falbygdens BHK 75p Kvalificerande Schapendoes Eye
18. Annika Kroon Två Kronors C Charmiga Esther Tomtens BHK 71p Kvalificerande Boxer Eye
19. Ewa-Maria Hellander Zathungens Ezz On Top Mullsjö BK 69p Australian kelpie Eye
20. Therese Blomqvist Manco Mariestads BHK 66p Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Marita Elofsson Gangsterluvans Sigge Svartkrut Arvika BHK 63p Berner sennenhund Eye
21. Helén Bergman Chassellis Henry Bockstoce Storfors Hundklubb LKK 63p Podengo portugues, liso/pequeño Eye
21. Cecilia Spångberg Stålblad Ludenbens Suzzie Suzuki Örebro hundsällskap BK 63p Shetland sheepdog Eye
24. Lena-Maria Nilsson Gold Zita´s Mr Castello Mariestads BHK 50p Shetland sheepdog Eye
25. Lena-Maria Nilsson Gold Zita´s Merlin Of Stripe Mariestads BHK 43p Shetland sheepdog Eye
26. Lena Åkesson River Deep´s Roling On The River Trollhättans BHK 32p Cairnterrier Eye
  Liz Nilsson Elsa Vara-Grästorp BHK Disk. Engelsk springer spaniel Eye
  Ronja Svensson Bulten Lidköpings BK Disk. Rottweiler Eye