Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Carin Westermark Redvilla´s Soda Åbyn-Byske BK 99p Kvalificerande Rottweiler Eye
1. Theres Nilsson Maalarigårdens Polly Af Phoenix Åbyn-Byske BK 99p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
3. Lene Krewer Sampolill Tamasha Cito Svenska polarhundklubben 97p Kvalificerande Samojedhund Eye
4. Andrea Nyman Mi Amarias Every Inch A Lady Umeå BHK 95p Kvalificerande Pudel stor Eye
4. Inga-Lena Nordström Spinnrockens Hugo Norsjö BK 95p Kvalificerande Australian shepherd Eye
4. Annica Nilsson Kathimer´s Deanston Åbyn-Byske BK 95p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
7. Helena Strand Hightop´s San Diego Piteå BK 94p Kvalificerande Pudel mellan Eye
7. Marielle Rönnebro Sinisaivos Ellis Kiruna brukshundklubb 94p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
9. Marielle Rönnebro Sinisaivos Eira Kiruna brukshundklubb 92p Kvalificerande Korthårig vorsteh Eye
10. Anette Lindholm Amazing Art Dazzling Dubai Åbyn-Byske BK 89p Kvalificerande Pudel stor Eye
11. Agnete Molin Everics Stella Umeå BHK 86p Kvalificerande Border collie Eye
12. Ann Lundström Storstrandsnova´s Fenix Umeå Hundungdom 85p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
13. Monika Johansson Bella Cosa Non Stop Malmen BHK 83p Kvalificerande Irish softcoated wheaten terrier Eye
13. Malin Gustafsson Maalarigårdens Pralin Af Phoenix Åbyn-Byske BK 83p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
15. Benita Edström Zuper-Zpeed Åbyn-Byske BK 82p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
16. Annica Nilsson Nizeline´s Centerfield Åbyn-Byske BK 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
17. Malin Gustafsson Maalarigårdens Aqua Af Mikkel Åbyn-Byske BK 80p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
18. Therese H Lundberg Domestic Dark Descent From A Dream Nordmalings BHK 76p Kvalificerande Pudel stor Eye
19. Sara Salsbring Windedos Blueberry Crumble Skellefteå Hundungdom 74p Kvalificerande Australian shepherd Eye
20. Ulrika Hellman Uttersvansarnas Tip Top Labrador retrieverklubben 73p Kvalificerande Labrador retriever Eye
21. Eva Lundström Freja Umeå BHK 66p Bichon havanais Eye
22. Mari Olausson Ellamonte´s Calippo Wild Dancin´ Malmen BHK 63p Jack russell terrier Eye
23. Cecilia Israelsson Lapakis Eros Umeå BHK 58p Lapsk vallhund Eye
24. Maria Evertsson Pluto Umeå BHK 54p Ej stambokförd hos SKK Eye
  Kerstin Johansson Lapptussens Maugrim Luleå BK Disk. Finsk lapphund Eye
  Britt-Inger Ståhl Brännström Jomgarden´s Odin Skellefteå BK Disk. Berger des pyrénées à poil long Eye