Officiell rallylydnad - Dubbla starter - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Beatrice Granlund Skymningsskallets Right By My Side Kungsörs BHK 100p Max Nova scotia duck tolling retriever Eye
1. Martina Carlstedt Boxplay Allround Player Tyresö BK 100p Max Boxer Eye
3. Johanna Salomonsson Meryl Spin ´n Nail Ludvika BK 98p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
3. Susanne Andersson Cachas Settle Down Sala BK 98p Kvalificerande Pudel mellan Eye
3. Josefin Berglind Broudie´s Great Line Of Glory Eskilstuna hunddressyrklubb 98p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
6. Susanne Almén Happy Choice The Living Daylight Danderyd-Täby BK 96p Kvalificerande Rottweiler Eye
6. Annelie Holmgren Ginger Cake Touch Of Pepper Katrineholms BK 96p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
8. Ina Michael Ovenslope Cinderella Knivsta BK 95p Kvalificerande Bearded collie Eye
9. Susanne Andersson Sweet Stuff Nova Sala BK 93p Kvalificerande Pudel dvärg Eye
10. Ina Kolmodin Tibouchina´s Younan Norsborg Lokala Kennelklubb 92p Kvalificerande Manchesterterrier Eye
11. Eva Mattsson Tollarbos Tolle Von Ducke Haninge BK 91p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
11. Johanna Mamrelund Hugo Tyresö Hundungdom 91p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
13. Johanna Mamrelund Cukid´s Joyce Tyresö Hundungdom 90p Kvalificerande Australian kelpie Eye
14. Annelie Holmgren Almanza Hall Of Fame Katrineholms BK 89p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
14. Josefin Berglind Fieldbay Easter Cake Eskilstuna hunddressyrklubb 89p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
16. Sanna Norén Vildandens Pangbrud Af Axquiz Lidingö BK 88p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
17. Sara Fröse Köhler Hexen House Bahrzk Stockholms Södra BK 87p Kvalificerande Tervueren Eye
17. Sofie Eriksson Bergahoppets Exclusive Exit Sandvikens BK 87p Kvalificerande Mudi Eye
19. Maud Törnblom Respons Qryddiga Qvickrot-Ten Värmdö BK 86p Kvalificerande Golden retriever Eye
19. Sofie Pettersson Wilson Österåkers BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Catharina Jansson Australian Mates Quickchickamy Tyresö BK 85p Kvalificerande Australian kelpie Eye
21. Isabel Backman G-diggers Ari Bro-Håbo BK 85p Kvalificerande Pudel mellan Eye
21. Christer Karlsson Vassruggens Unn Sokmimer Eskilstuna BK 85p Kvalificerande Golden retriever Eye
24. Monika Jansson Mountjoy Residential Ragnar Bro-Håbo BK 84p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
24. Johanna Salomonsson Rottriver´s Beefeater Ludvika BK 84p Kvalificerande Cairnterrier Eye
24. Karin Persson Soraya´s Elektra Uppsala Läns Kennelklubb 84p Kvalificerande Pudel stor Eye
27. Anette Wahren Periwinkle´s Hunter´s Moon Bro-Håbo BK 83p Kvalificerande Field spaniel Eye
28. Anna Julin Mina Yorkar Tummelisa Väsby BK 81p Kvalificerande Yorkshireterrier Eye
28. Josefin Berglind Lundecock´s What Ever Eskilstuna hunddressyrklubb 81p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
30. Monika Jansson Mountjoy Scallywag Sam Bro-Håbo BK 76p Kvalificerande Engelsk springer spaniel Eye
31. Sara Åslund Kempssons Flash Stockholms Kennelklubb 74p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
31. Gunilla Larsson Ami Bro-Håbo BK 74p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
33. Joakim Ottehall Törnskogens Only Teardrops Uppsala Hundvänners LKK 73p Kvalificerande Collie, korthårig Eye
34. Marie Andersson Elvira Sandvikens BK 71p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
35. Sara Åslund Trivia Stockholms Kennelklubb 54p Australian shepherd Eye
36. Ina Michael Beastly´s Nat Of Campbell Knivsta BK 53p Bearded collie Eye
37. Yhlva Astner Accounts Valuable Issue Springerklubben 46p Engelsk springer spaniel Eye
  Bengt Hagelin Nei´s Madonna Af Granly Eskilstuna hunddressyrklubb Disk. Gammel dansk hönsehund
  Sandra Bork Fightingstar´s The Best Night Ever Eskilstuna hunddressyrklubb Disk. Borderterrier
  Carola Juhlander Bay Of Fundys Felix Väsby BK Disk. Lagotto romagnolo