Officiell rallylydnad i Rättvik dubbla klasser - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A )

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A )

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Marika Sjögren Agildes M&m Taste Like Marshmallow Sandvikens BK 100p Max Nova scotia duck tolling retriever Eye
2. Malin Johansson Dragonora Steel Panther Malung-Sälens BK 99p Kvalificerande Australian kelpie Eye
2. Denice Robrandt Agdalavallarnas Lita Stockholms Södra BK 99p Kvalificerande Border collie Eye
4. Malin Hedin Tollarbos Milton Lira Banjo Borlänge Brukshundklubb 95p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
5. Maria Eriksson Redqliff´s First Choice Bollnäs BHK 94p Kvalificerande Australian kelpie Eye
6. Denice Robrandt Öbetets Bessie Stockholms Södra BK 93p Kvalificerande Border collie Eye
6. Stefan Hedell Nakkarra Nordanvind Ludvika BK 93p Kvalificerande Australian kelpie Eye
6. Åsa Lundbergh Camms Deia Nacka BK 93p Kvalificerande Pumi Eye
9. Diana Nagy Garpenborg´s Ylle Stockholms Kennelklubb 92p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
10. Diana Nagy Garpenborg´s Oslagbara Ursula Stockholms Kennelklubb 91p Kvalificerande Staffordshire bullterrier Eye
10. Catarina Göras Bowski´s Affrodite Falu BK 91p Kvalificerande Pudel mellan Eye
12. Yvonne Weijmar Backlyans Olive Tyresö BK 90p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
13. Annelie Holmgren Almanza Piece Of Cake SSRK Östra 87p Kvalificerande Flatcoated retriever Eye
14. Camilla Kjellstrand Svarta Sara Sunne BK 86p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
15. Jenny Lundgren Backlyans Modesty Blaise Tyresö BK 85p Kvalificerande Portugisisk vattenhund Eye
16. Denice Robrandt Alickra´s In It To Win It Stockholms Södra BK 84p Kvalificerande Faraohund Eye
16. Stina Yron Lund SE VCH Tans & Tins Bowl Of Beauty Cocker Spanielklubben 84p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
18. Denice Robrandt Kelly Stockholms Södra BK 83p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
19. Linnea Stålhandske Bearfoot Aussie Leah Smålandsstenar BK 80p Kvalificerande Australian shepherd Eye
20. Lena Johansson Törnlundas Kiara Kiwi Tierp BK 78p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
21. Kari Trogen Lurix Gagnef-Floda BK 74p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
21. Anna Lundén Rockports Queen Of Dreamz Borlänge Brukshundklubb 74p Kvalificerande American akita Eye
23. Sofia Svensson Nado Shiz´s B´kayentha Apollogruppen 73p Kvalificerande Parson russell terrier Eye
24. Anna Lundén Stand Ups Nithendo Borlänge Brukshundklubb 71p Kvalificerande Tysk spets, mittelspitz Eye
24. Annelie Thörnblom Tjuvakull´s Esmeralda Uppsala Hundvänners LKK 71p Kvalificerande Border collie Eye
26. Emma Rokka Klara Klarbär (wilma) Hofors BK 70p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
27. Christina Rokka Crossway´s Tuula Hofors BK 67p Rottweiler Eye
27. Jolin Larsson Rolling Dog´s J´nikki Of Extra Munkfors BK 67p Vit herdehund Eye
29. Kristina Stenhols Siljanhof´s Embla-Excellent Nedansiljans BK 64p Hovawart Eye
30. Mari Levänen Roseridge Rustubus Surahammars BK 48p Rhodesian ridgeback Eye
30. Yvonne Larsson Elisheba Seis Heartbreaker Mora BK 48p Jack russell terrier Eye
32. eva pettersson Hollivera´s Landmark Hedemora-Säter BHK 37p Engelsk springer spaniel Eye
33. eva pettersson Bushwack´s Jack Noona Hedemora-Säter BHK 0p Jack russell terrier Eye