Officiell rallylydnad - Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A - FM)

Rallylydnad fortsättning (Rallylydnad fortsättning A - FM)

Förare Hund Klubb Resultat Ras
1. Charlott Bengtsson Bright Dream´s Black Is Black Tollarps BK 100p Max Cocker spaniel Eye
1. Andrea Andersson Krankesjöns Red Pearl Eslövs Brukshundklubb 100p Max Golden retriever Eye
1. Annika Wuolo Wilse´s Irma Eslövs Brukshundklubb 100p Max Tysk schäferhund Eye
4. Hanna Olsson ASTA SBKs Malmöavd. 99p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
4. Sanna Rosengren NikkÉtts X-tra Ordinary Älmhult BHK 99p Kvalificerande Coton de tuléar Eye
4. Petra Missler Vilda-meduza Daddy´s Girl SBKs Malmöavd. 99p Kvalificerande Collie, korthårig Eye
7. Angelika Blom Trollebergarens Bacon Landskrona BK 98p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
8. Nina Ternby Suntess Dear One Oxie Hundungdom 97p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
8. Gunvor Svensson Artic Fox´s Snowhite Dixie Växjö BK 97p Kvalificerande Japansk spets Eye
8. Lena Pietsch Cegali´s Benelli Kungsbacka Brukshundklubb 97p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
11. Ewa Hansson Humbledoes W Silver Lady Svenska Schapendoesklubben 95p Kvalificerande Schapendoes Eye
12. Kim Jönsson Skymningsskallets Play Vega Lunds Hundungdom 94p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
12. Karolin Hansson Berger La Motte´s Dominica Svenska Briard- och Picardklubben 94p Kvalificerande Briard Eye
14. Maria Lövgren Rosa Centifolia Old Velvet Moss Ystads BK 93p Kvalificerande Pudel stor Eye
14. Emma Råk Danga´s Sir Väs-Ö Specialklubben för västgötaspets 93p Kvalificerande Västgötaspets Eye
14. Therese Knutsson Rus N´ Riv Can´t Fight This Feeling Kristianstads BK 93p Kvalificerande Nova scotia duck tolling retriever Eye
17. Lena Pietsch Schnauzergläntans Moria Kungsbacka Brukshundklubb 92p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
18. Ulla Muchardt Hillons Earlybird Eytlyn Svalövs BHK 91p Kvalificerande Jack russell terrier Eye
19. Margareta Johansson Quizzical´s Zanne Of Gaia Örkelljunga BK 90p Kvalificerande Tervueren Eye
19. Annette Andersson Grette Borderen Meg Kristianstads BK 90p Kvalificerande Border collie Eye
19. Jan-Erik (jea) Andersson Ossie Veberöd BHK 90p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
22. Lotta Thorén Hunnhunn´s Bellami Falkenbergs BK 89p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
22. BENGT PERSSON Izzi Svalövs BHK 89p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
24. Mårten Lundahl Coolmix Fantasy Svalövs BHK 88p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
25. Alexandra Nirsjö Svartpepparn´s Bambam Rönne Hundungdom 86p Kvalificerande Schnauzer peppar och salt Eye
26. Py Björklund Trazta Cleopatra SBKs Malmöavd. 81p Kvalificerande Puli Eye
27. Kerstin Rörstam Änglarnas Bam-zigge Bartil Trelleborgs BK 80p Kvalificerande Dansk-svensk gårdshund Eye
28. Iwona Åkesson Uvita´s Bianca SBKs Malmöavd. 79p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
29. Johanna Frid Chien Lea Maison Amadeus Mozart Trelleborgs BK 75p Kvalificerande Petit brabancon Eye
29. Charlott Bengtsson Drömflocken Sweet Tollarps BK 75p Kvalificerande Cocker spaniel Eye
31. Iwona Åkesson Bite SBKs Malmöavd. 74p Kvalificerande Perro de agua espanol Eye
31. Annika Olsson Pjoddarnas Ådy Trelleborgs BK 74p Kvalificerande Chihuahua, långhårig Eye
33. Inger Rydberg Sheldon Twinflower Bjuvs BK 73p Kvalificerande Shetland sheepdog Eye
34. Jenny Hansson Tillpix Cool Water Tygelsjö BK 72p Kvalificerande Cavalier king charles spaniel Eye
34. Chris Erlandsson Moonhaven Anna Anaconda Höganäs BHK 72p Kvalificerande Kooikerhondje Eye
36. Jessica Lennartsson Wilmer Svenska australian shepherdklubben 70p Kvalificerande Ej stambokförd hos SKK Eye
37. Anna Hanson Caratoot´s Countess Cameron Burlövs BK 57p Papillon Eye
38. Åsa Olsson Nyström Havsjöns Daisy Tygelsjö BK 45p Cavalier king charles spaniel Eye
  Lise-Lott Jacobsson Scarlights Luna Skurups Brukshundklubb 0.0, Underkänd Schnauzer peppar och salt Eye
  Anna Jönsson Alpcock´s Miss Anja Tygelsjö BK 0.0, Underkänd Papillon Eye